Кошик
5785 відгуків
+380 (95) 622-22-73
+380 (68) 622-22-73
+380 (63) 622-22-73

Світловідбиваюча одяг

ГалереяСписок

Сигнальна продукція призначена для забезпечення видимості людини, як у темний, так і в світлий час доби. Для основної частини такого одягу використовується кольоровий люмінесцентний матеріал, який добре видно в світлий час доби. Сигнальні смуги виконуються із світлоповертаючих матеріалів, що забезпечують хорошу видимість в темряві. Всі матеріали, використовувані у виробництві, випробовують на стійкість до хімічної прання та чищення. Світловідбиваючі матеріали проходять випробування на морозостійкість, вигин, стирання, стійкість до атмосферних опадів і перепадів температур.

Сигнальна продукція відрізняється від іншої спецодягу тим, що може не мати певного розміру. Завдяки цьому жилети можна надіти і на теплу об'ємний одяг. Для легкого одягання і швидкої фіксації жилети забезпечені липучками і спеціальними зав'язками.

Сфери використання сигнальних жилетів

Така уніформа в обов'язковому порядку потрібно фахівцям дорожніх ремонтних служб, стропальникам, працівникам метрополітену, залізничним службовцям і працівникам інших відомств. Сигнальна одяг використовується і в лісовому господарстві, морських портах і аеропортах. Носіння таких жилетів є запорукою безпеки персоналу, що виконує роботи на територіях з підвищеною небезпекою. Світловідбиваючі елементи і яскравий колір дають можливість побачити людину в будь-який час доби, а також у тому разі, коли на обличчі стоїть туман або йде дощ.

Якісні жилети не втрачають своїх властивостей з часом, служать довгий термін. Також важливим фактором є простий догляд.

На підприємствах, працівники яких ведуть роботи в небезпечних зонах, забезпечення ними має бути стовідсотковим. У нашої компанії є можливість купити сигнальну продукцію в необхідних кількостях.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner