Кошик
6836 відгуків

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вже не робочий час. Вашу заявку буде оброблено найближчим робочим годинником.

+380 (95) 622-22-73
+380 (68) 622-22-73
+380 (63) 622-22-73

Окуляри захисні

ГалереяСписок

На виробництві та в побуті існує чимало факторів, які шкідливі для очей. Зокрема, це пил, бруд, бризки агресивних рідин і розплавлених металів, ультрафіолетове і інфрачервоне випромінювання, різні гази. Для захисту від них використовуються спеціальні окуляри захисні. При їх виборі необхідно звертати увагу на умови роботи і негативні фактори, від яких потрібно захистити очі.

Розрізняють два основних види захисних окулярів:

  • Закритого типу.
  • Відкритого типу.

Окуляри закритого типу бувають герметичними, а також з прямою і непрямою вентиляцією.

Для забезпечення максимального ефекту в даних засобах індивідуального захисту використовуються безбарвні стекла, світлофільтри або скла, стійкі до дії агресивних хімічних середовищ.

Окуляри захисні відкритого типу зазвичай застосовуються під час слюсарних, будівельних і токарних робіт. Вони захищають від пилу, стружки і осколків, які можуть травмувати око.

Закриті окуляри володіють більшою ефективністю, ніж відкриті. При роботі з абразивним пилом, яка дуже небезпечна для очей, такі окуляри здатні надійно захистити від травм.

Області застосування:

  • При зварювальних роботах, під час роботи з лазером і яскравими джерелами світла використовуються окуляри зі світлофільтрами.
  • У металургійному виробництві та під час склодувних робіт використовують окуляри, які затримують потік гарячих газів і теплове випромінювання.
  • Для захисту від хімічних уражень використовують окуляри, які щільно прилягають до глазницам. Вони виготовляються з матеріалів, інертних до хімічних середовищ, що застосовуються в роботі.
  • Для захисту від механічних пошкоджень варто використовувати окуляри, виготовлені з в'язкою міцної пластмаси.

Наша компанія пропонує на вигідних умовах купити окуляри захисні в широкому асортименті.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner