Кошик
6860 відгуків
+380 (95) 622-22-73
+380 (68) 622-22-73
+380 (63) 622-22-73

Респіратори

ГалереяСписок

Респіратори є засобом захисту органів дихання від пилу, шкідливих парів, аерозолів і газів. Тобто їх основна функція – поставка повітря, очищеного від шкідливих домішок і придатного для дихання. До їх переваг відноситься невелика вага і досить малий опір диханню.

Класифікація респіраторів виконується по їх влаштуванню, призначенням, типом механізму захисту і терміну служби.

В залежності від призначення респіратори бувають противогазовыми, протипиловими і газо-пилозахисними.

Типи пристроїв респіраторів:

  • Конструкція у формі напівмаски з фільтруючим елементом. Фільтруюча напівмаска може бути конвекторний, формованою або неформованной.
  • Напівмаски, забезпечені дихальними клапанами і фільтруючими конструкціями. У таких респіраторах необхідно періодично міняти фільтри, сорбенти.

За терміном служби захисні напівмаски поділяються на одноразові і багаторазові. Перші після відпрацювання не підлягають повторному використанню, а другі передбачають можливість заміни фільтра.

Види механізмів захисту:

  • Фильтрующие. Очистка воздуха выполняется во время его прохождения через специальный слой. Фильтры различаются эффективностью очистки от частиц загрязнителя определенного размера. К каждому респиратору обязательно прилагается инструкция, в которой указан минимальный размер частиц, улавливаемых конкретной моделью.
  • С подачей воздуха. В таких респираторах воздух подается либо от специальных патронов, в которых он производится за счет химической реакции, либо от баллона. Такие аппараты применяют для работы в зонах опасного загрязнения.
  • Комбіновані. Такі моделі можуть працювати і в режимі фільтрації, і з використанням подачі повітря.

У нас можна купити респіратори у великому асортименті моделей і розмірів.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner