Кошик
6860 відгуків
+380 (95) 622-22-73
+380 (68) 622-22-73
+380 (63) 622-22-73

Відкриті окуляри

ГалереяСписок

На виробництві та в побуті очі людини нерідко наражаються на серйозну небезпеку.

Розповсюджені ризики:

  • Вплив хімікатів (пари, гази, кислоти, луги) може стати не тільки причиною запалення або хворобливих відчуттів, а й завдати зору непоправної шкоди.
  • Механічні пошкодження можуть бути нанесені великій пилом, деревними і металевими тирсою та іншими дрібними частинками, які потрапили в очі.
  • Занадто яскраве світло, інфрачервоне і ультрафіолетове випромінювання також можуть стати причиною проблем із зором.
  • Термічне вплив може привести не тільки до хвороб, а і до повної сліпоти.

Для того, щоб захистити свої очі від впливу негативних факторів необхідно при виконанні небезпечних робіт користуватися спеціальними захисними окулярами.

Окуляри відкриті стикаються з особою лише частиною корпуса або оправи. Вони також можуть відкидними (оправа відкидається при нерухомому кріпленні) або фіксуватися на захисному щитку або головному уборі. Відкриті моделі окулярів з прозорими стеклами в основному використовуються для захисту від летять частинок, які можуть призвести до механічних пошкоджень очей. Для максимального ефекту вони забезпечуються бічними, верхніми і нижніми захисними екранами. Найкращий захист дають окуляри зі склом «триплекс» і мінеральними ущільненими склом.

Окуляри відкриті забезпечують широке поле зору, як правило, мають невелику вагу, їх носіння не створює дискомфорту, вони практично не запотівають.

Вибір матеріалу оправи залежить від умов роботи, наявності шкідливих факторів. Досить універсальна капронова оправа, так як вона легка і підходить для виконання багатьох робіт.

Купити окуляри відкриті в широкому асортименті оптом і в роздріб можна в нашій компанії. Ми пропонує продукцію відмінної якості за цілком помірними цінами.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner