Кошик
7033 відгуків

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вже не робочий час. Вашу заявку буде оброблено найближчим робочим годинником.

+380 (95) 622-22-73
+380 (68) 622-22-73
+380 (63) 622-22-73

Утеплені (зимові) рукавички

ГалереяСписок

На дуже багатьох виробництвах використання персоналом індивідуальних засобів захисту для рук є обов'язковим. Цілий ряд робіт передбачає контакт з різними агресивними хімічними середовищами, предметами і рідинами високої температури, тривале перебування на холоді та інше. Для таких умов роботи існують робочі рукавички спеціалізовані, призначені для захисту від певних негативних факторів.

Приклади спеціалізованих робочих рукавичок:

  • Рукавички пекаря відрізняються досить великою товщиною і відмінно захищають від опіків.
  • Робочі рукавички спеціалізовані від порізів підходять для робіт, на яких високий ризик таких травм.
  • Рукавиці використовуються на важких роботах, що не вимагають гарної чутливості рук і виконання дрібних рухів.
  • Сьогодні великою популярністю користуються нітрилові рукавички. Вони відрізняються високою маслобензонефтестойкостью, відмінно носяться довгий термін.
  • Для роботи з агресивними середовищами необхідно використовувати хімічно стійкі варіанти рукавичок, які максимально зберігають тактильні відчуття.
  • Для роботи на морозі використовуються спеціальні зимові рукавички, що захищають руки не тільки від холоду, але і також можуть бути волого - і хімічно стійкими.
  • Зварювальні роботи виконуються тільки в спеціальних крагах.

В оптимальному варіанті підбором спецодягу і засобів індивідуального захисту повинен займатися інженер з охорони праці, який врахує всі негативні фактори, присутні на конкретному робочому місці, необхідну тактильну чутливість і точність маніпуляцій.

У нашої компанії представлений широкий асортимент засобів індивідуального захисту, і завжди можна купити робочі рукавички спеціалізовані за доступними цінами.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner