Кошик
6427 відгуків
+380 (95) 622-22-73
+380 (68) 622-22-73
+380 (63) 622-22-73

Робочі рукавички з полімерним покриттям

ГалереяСписок

При виконанні цілого ряду демонтажних, будівельних та інших фізичних робіт необхідним засобом індивідуального захисту рук є робочі рукавички з полімерним покриттям. Якісний трикотаж і міцне полімерне покриття дають можливість використовувати такі рукавички як робочий захисний інструмент. Компаніям, у яких працівники зайняті на фізичних роботах, необхідно забезпечувати весь персонал засобами індивідуального захисту рук, щоб уникнути травматизму та зниження ефективності праці.

Основні переваги рукавичок з покриттям з полімерів:

  • Покриття істотно покращує зчеплення переносимих об'єктів з поверхнею рукавичок. Надійна хватка знижує ризик вислизання предметів з рук і дозволяє виконувати роботи більш точно, без травм і аварій.
  • Робочі рукавички з полімерним покриттям відмінно захищають руки від механічних впливів при роботі з різними матеріалами. Наприклад, під час роботи з деревом рукавиці захищають руки від скалок, порізів та інших травм, яких не уникнути без використання засобів захисту. В таких рукавичках працювати не тільки зручно, але й безпечно.
  • Покриття дозволяє надійно утримувати навіть мокрі і слизькі предмети, знижує ймовірність з вислизання з рук.
  • Завдяки рукавичкам руки надійно захищені від дії вологи і багатьох агресивних хімічних середовищ.
  • Такі рукавички мають підвищену стійкість до стирання, тому їх можна ефективно експлуатувати тривалий період часу.
  • В рукавичках рук комфортно, при правильному підборі розміру вони надійно тримаються на руках.

Наша компанія гарантує, що вся пропонована продукція має високу якість і відповідає чинним вимогам і нормам. У нас можна купити робочі рукавички з полімерним покриттям на вигідних умовах, як у роздріб, так і оптом. 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner